دموی تعاملی مدلهای سه بعدی و معماری

February 18, 2021

نرم افزار نمایش تعاملی مدلهای سه بعدی و معماری چیست:

یک محیط تعاملی و زنده است برای نمایش طرح ها و فضاهای سه بعدی به مشتریان. این نرم افزار به سه حالت قابل عرضه میباشد: به صورت نرم افزار موبایلی برای نصب بر روی گوشی های همراه هوشمند، به صورت نرم افزار پی سی و یا میتواند به صورت زنده بر روی وبسایت قرار بگیرد.

دموی تعاملی مدلهای سه بعدی و معماری
دموی تعاملی مدلهای سه بعدی و معماری

این نرم افزار چه امکاناتی به ما میدهد:

کاربر و مخاطب میتواد به صورت نمای دید پرنده و از بالا, از زوایای محتلف ساختمان مورد نظر را چرخانده و از فواصل مختلف آن را ببیند. همچنینکاربر میتواند از زاویه ی پایین بعنوان فردی که در آن فضا قرار دارد، محیط را مشاهده کرده و در آن حرکت کند. همچنین امکان تعامل با محیط سه بعدی از قبیل باز و بسته کردن درها یا پنجره ها، خاموش و روشن کردن چراغ ها , تغییر به حالت شب و روز و غروب و یا ایجاد هر تغییر مورد نیاز دیگری در محیط برای کاربر وجود دارد.

در این بخش مکانیزم های دیگری از قبیل امکانات زیر نیز قابل تعبیه میباشند:

_ نوشتن اسامی بخش های مختلف محیط سه بعدی

_ نمایش توضیحات متنی هر بخش در هنگام ورود کاربر به آن فضا

_ امکان ارائه توضیحات صوتی. بعنوان مثال صدایی که توضیحاتی را به هنگام ورود کاربر به هر اتاق، سالن و دیگر بخش ها ارائه میدهد.

_ امکان قرار دادن یک مدل سه بعدی انسانی که در نقش راهنمای محیط که توضیحات مورد نیاز هر بخش را به صورت متنی و یا صوتی ارائه دهد.

_و یا هر نوع امکانات اختصاصی دیگری که برای هر یک از بخش ها مد نظر شما باشد.

دموی تعاملی مدلهای سه بعدی و معماری
دموی تعاملی مدلهای سه بعدی و معماری

پروسه ی تولید به چه شکلی است:

در صورتی که مدلهای سه بعدی محیط از قبل آماده بوده و نیازی به تهیه ی آنها از صفر نباشد، ما فایلها را دریافت کرده و جهت تنظیم بر روی نرم افزار اعمال کرده و آنها را برای استفاده در محیط اینتراکتیو آماده میکنیم . در صورتی که مدل سه بعدی فضاها تولید نشده باشد, تیم ما امکان طراحی و مدلسازی فضاها را دارا میباشد که در این صورت علاوه بر ارائه عکسها و فیلمهای با کیفیت از فضاها, مدلها را برای استفاده در محیط نرم افزاری نیز به کار خواهد برد.

علاوه بر مدلهای سه بعدی فضا ها تمام اطلاعاتی و امکاناتی که برای ارائه به مخاطب مورد نیاز میباشد توسط تیم ما دریافت شده و پروسه ی آماده سازی نرم افزار آغاز شده و در زمان کوتاهی نرم افزارهای خروجی تحویل داده میشوند.

زمان لازم برای تولید یک محیط interactive:

پس از طراحی فضاهای سه بعدی (یا در صورت تهیه شدن از قبل توسط سفارش دهنده)، تولید محیط اینتراکتیو نرم افزار , با توجه به امکانات، مقیاس و وسعت محیط میتواند طی بازه ی زمانی یک هفته تا بیست روز به انجام برسد.

دموی تعاملی مدلهای سه بعدی و معماری
دموی تعاملی مدلهای سه بعدی و معماری

لوگو و برند مجموعه شما؟

در حالت عادی لوگوی ما به عنوان تولید کننده نرم افزار و لوگوی مجموعه شما به عنوان طراح و مجری پروژه در محصول قرار میگیرد. در صورتی که مجموعه شما نیاز مایل به عدم درج هیچ لوگوی دیگری غیر از برند شما باشد, با تغییر جزئی در مبلغ سفارش تیم ما امکان ارائه محصول به عنوان محصولی که فقط برند شما را پوشش دهد را دارا میباشد.

پلن قیمت و هزینه های تولیدی ما به چه صورت است؟

ما باور داریم که مجموعه ی شما، نه مشتری که به عنوان همکار ما در ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان میباشد، در نتیجه افزایش اعتبار و درآمد شما, به صورت هم افزایی منجر به رونق فعالیتهای مجموعه ی ما هم خواهد بود. بر همین اساس همواره در تلاش بوده ایم قیمت گذاری های مناسبی را در پیش گرفته و قبل از هر چیزی، بر بهبود و بالا بردن سطح کیفی پروژه هامتمرکز باشیم. پس نگران قیمت ها نبوده و با ما در تماس باشید.

 

 

Architectural interactive demo

Mimari interaktif demo

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *